Krakowska szkoła szycia

Nasza filozofia

Mamy coraz większą świadomość wpływu ludzkich działań na środowisko. Moda ekologiczna nie dotyczy jedynie projektantów i producentów odzieży, ponieważ stała się ona częścią ogólniejszej filozofii designu, za którą stoi odpowiedzialność społeczna. Dlatego pozytywne działania jednostek mają głęboki sens i mogą po czasie przynieść realne rezultaty! Ważna jest świadomość własnego ciała, jego potrzeb, i to nie tylko tych związanych z estetyką, ale również komfortem fizycznym i psychicznym. Zanim wyrzucisz stare ubranie czy inne długo używane przedmioty i kupisz nowe – zastanów się, czy naprawdę tego potrzebujesz? Chcemy skupiać pasjonatów szycia maszynowego i ręcznego oraz poszerzać wiedzę związaną z krawiectwem. Pamiętaj – szycie na maszynie może być formą działania ekologicznego!
Odpruwanie

Co nas wyróżnia

Dysponujemy świetnie przygotowanym zapleczem oferującym pełne wyposażenie, czyli akcesoria do szycia, dodatki pasmanteryjne oraz tkaniny. Podczas kursów pracujemy na profesjonalnych i najnowszych maszynach do szycia oraz haftu. Zapewniamy fachowe porady techniczne i technologiczne. Nasze zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach przez wyjątkowych wykładowców, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu edukacji, szycia, konstrukcji, modelowania oraz projektowania odzieży.

Szycie guzików

Nasz program

Nauka podstaw krawiectwa, kroju i modelowania konkretnych asortymentów odzieży o różnym stopniu zaawansowania – na tym właśnie polega nasz program, który opiera się na doskonaleniu i poszerzaniu posiadanej wiedzy w temacie szycia. Prowadzimy ponadto tematyczne kursy szycia, np. autorskich poduszek zdobionych haftami maszynowymi lub wykańczanych ręcznie czy laleczek nie tylko dla najmłodszych. Organizujemy kursy szycia dla dzieci oraz dorosłych.

Maszyny do szycia

Profesjonalny park maszyn

Pracujemy i uczymy się na maszynach najlepszych światowych marek. Koncern BERNINA to lider wśród producentów sprzętu do szycia, którego produkty cechują się wysoką jakością oraz niezawodnością. Szyjemy na jednym z najwyższych modeli BERNINA 570 QE. Do dyspozycji mamy także overlocki Redstar 5.0 z dwuigłówką łańcuszkową oraz hafciarkę BERNINA 735. Z przyjemnością zaprezentujemy też inne modele, ponieważ w każdej chwili możecie Państwo zakupić u nas wybrany typ maszyny do szycia, overlocka czy hafciarki w super cenie i z długą 5-letnią gwarancją typu „door to door”. Ponadto zawsze służymy Państwu pomocą oraz dobrą radą!