Przejdź do treści
Instruktorzy szycia

Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pasjonatów, którzy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem zawodowym i artystycznym oraz wieloma sukcesami w kraju i za granicą. Nauka szycia jest dla nich formą dzielenia się swoją wiedza i umiejętnościami oraz inspirowaniem osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z igłą, nitką i maszyną do szycia. 

anna niemczyk

Anna Niemczyk

Anna Niemczyk jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, na której obroniła pracę magisterską w Katedrze Edukacji Wizualnej oraz Tkaniny i Ubioru. Ukończyła także studia podyplomowe: Arteterapia – sztuki plastyczne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Pracę zawodową rozpoczęła jako projektant ubioru w firmie „PABIA” w Pabianicach. Jest wykładowcą przedmiotu projektowanie ubioru oraz tkaniny artystycznej w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Projektuje odzież z niekonwencjonalnych tkanin o wysokich wymaganiach technologicznych oraz realizuje swoje śmiałe pomysły, prowadząc kursy szycia. Współpracuje również z firmami eventowymi przy tworzeniu wizerunku różnych marek. 

Anna Singh

Anna Singh mieszka w Krakowie i na Goa w Indiach. Studiowała indyjski taniec klasyczny Odissi w Shriram Bharatiya Kala Kendra i projektowanie mody na JD Institute of Fashion Technology w New Delhi. Zajmuje się ilustracją w technice rysunku i kolażu oraz szeroko pojętym rękodziełem. Pasjonują ją taniec, lalki artystyczne i literatura dla dzieci. *

* *Zapewniamy biegłą komunikację w języku angielskim – zapraszamy na nasze zajęcia także osoby z innych krajów.

Piotr Pandyra

Piotr Pandyra ukończył Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie oraz Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych. Jego pasją są moda, krawiectwo i sztuka. Realizuje je w swojej twórczości oraz jako wykładowca i nauczyciel szycia. W swoich pracach klasyczne narzędzia rysunkowe zamienia na igłę i maszynę do szycia, a tradycyjną ryzę papieru na metry tkaniny. Swoje kolekcje, rysunki i obiekty prezentował na pokazach oraz wystawach w kraju i za granicą. 

Paula Drzewiecka-Heftowicz

Paula Drzewiecka-Heftowicz jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Włókienniczym w Łodzi, obecnie jest doktorantką na tej uczelni. Współpracowała i współpracuje z wieloma firmami w zakresie konstrukcji i projektowania odzieży, czym zajmuje się zawodowo. Jest także wykładowcą w szkołach pomaturalnych, prowadząc zajęcia z szycia i projektowania ubioru. Prowadzi własną firmę z odzieżą dla dzieci: DECODADA.

Kasia Śliwa

Kasia Śliwa

Kasia Śliwa jest z wykształcenia i z zamiłowania konstruktorem odzieży. Igła, nitka i maszyna do szycia to jej przyjaciele od najmłodszych lat. Zawód, który wykonuje z ogromną pasją, przynosi jej dużą dozę satysfakcji oraz doskonałe efekty. To zaś pozwala sprostać realizacji projektów dla bardzo wymagających klientów – producentów nie tylko z Polski, ale również z Francji, Włoch i Kanady. Płaszcze, garnitury, smokingi, fraki, zwiewne suknie, bluzki czy spodnie, zarówno damskie, jak i męskie to ubrania, które zna doskonale od strony konstrukcyjnej i technologicznej oraz zajmuje się nimi od fazy wstępnego projektu do ostatecznej realizacji.